На сміттєзвалищах Полтавщини зберігається 980 тисяч тонн відходів: як область це все утилізуєМіжнародна компанія «Міамото Інтернешнл Україна» планує на території Полтавщини побудувати  сміттєпереробний завод й полігон для твердих побутових відходів в області.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації. 

Подана компанія володіє експертизою з гуманітарного відновлення після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф. Вона має офіційні представництва у 27 країнах світу. Її партнерами є такі міжнародні організації як Світовий банк, USAID та більшість агентств ООН.

"Полтавщина зацікавлена в належній організації алгоритму ідентифікації, збору та утилізації відходів. Лише за офіційними підрахунками, в області зберігається 280 тисяч тонн твердих побутових відходів та 700 тисяч тонн промислових", – говорить перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук 

Він також додає, що у  регіоні знаходиться понад 500 сміттєзвалищ. Це дає зрозуміти, що терміново необхідно налагодити переробку відходів із застосуванням сучасних світових технологій, для створення можливостей з їх повторного використання.

Департамент екології та природних ресурсів ПОВА обговорив пропозицію «Міамото Інтернешнл Україна» щодо будівництва в області сучасного заводу з переробки відходів. Цей проєкт уже впроваджується компанією ще в шести областях України – Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Харківській та Дніпропетровській.

Ділянку для будівництва має визначити область. Уся проєктна документація та будівництво – за кошти міжнародних донорів. Крім того, 7 років компанія буде курувати проєкт і надавати підтримку в обладнанні.

Нагадаємо, що на Полтавщині хочуть створити євромоделі зі збору та утилізації сміття.

Стежте за цікавими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW