На Донеччині загинули захисники із Баранівської громади Василь Циганець та Олександр ЛавренюкНа жаль, цього тижня сумні звістки про загибель аж двох захисників прийшли на Звягельщину, а саме у Баранівську громаду. Обидва воїни загинули у Донецькій області. Про так інформує Баранівська міська рада.

Так, стало відомо, що 4 грудня від ворожої кулі загинув старший солдат Циганець Василь Юрійович, 1983 року народження. Обірвалося життя воїна на Донеччині, біля населеного пункту Терни.

– Василь Юрійович віддав своє життя захищаючи незалежність та свободу нашої країни. Його велич та вірність принципам служінню будуть слугувати прикладом для нас усіх, – йдеться у повідомленні.

І також зараз стало відомо, що майже рік тому, а саме 2 січня 2023 року загинув Лавренюк Олександр Васильович, 1990 року народження. Він захищав нашу країну ще з 27 лютого 2022 року. Обірвалось його життя також на Донеччині, при обороні Соледара.

Світла пам'ять й доземний уклін нашим полеглим захисникам! Розділяємо гіркий біль втрати з рідними, близькими, побратимами Героїв.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW