Чи можна піднімати двірники авто під час морозу: експерти розповіли про важливий нюансУ зимові морозні періоди водії часто стикаються з такою неприємністю, як примерзання щіток двірників до лобового скла. Щоб уникнути цього, автомобілісти іноді піднімають двірники на ніч.

Проте такий звичний для багатьох "лайфхак" може призвести до небажаних наслідків, пише "Апостроф".

Використання двірників взимку – важливі моменти

За словами експертів, піднімання склоочисників для запобігання примерзанню – дуже сумнівний спосіб. Вони пояснюють, що тривале знаходження їх у вертикальному положенні може спровокувати сильне розтягування пружин в основі повідців.

Після такого положення склоочисники авто погано притискаються до скла, наслідком чого є неякісне виконання їхніх функцій. Через це забруднення погано видаляються або просто розмазуються по поверхні. Крім того, як наслідок, може з'явитися скрип.

Тому експерти закликають не робити так і не піднімати склоочисники на ніч, щоб не ослабити пружину. Наслідки цього можуть виявитися значно неприємнішими, ніж просто примерзання двірників до лобового скла.

А для того, щоб уникнути примерзання двірників, фахівці радять попередньо обробляти скло простим розчином із двох компонентів:

  • 30% - проста вода;
  • 70% - дев'ятивідсотковий оцет.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW