Що має лежати у вашому гаманці поруч із грошима: 5 предметів, які притягують удачу і багатствоГаманець можна використовувати не лише для зберігання грошей і карток. Цей предмет може слугувати надійним сховищем для амулету, який допомагатиме залучати у ваше життя удачу і фінансові потоки

Які речі слід носити у своєму гаманці, щоби створити атмосферу благополуччя.

Вироби із золота

Здавна вважається, що золоті монети або маленькі вироби із цього дорогоцінного металу, покладені у гаманець, здатні залучати матеріальне благополуччя. Крім того, можна використовувати з цією метою різні обереги, що нагадують золото.

Червона стрічка

Червоні стрічки створюють захист від фінансових труднощів та неприємностей, а також приносить успіх у життя. Краще помістити цей оберіг у прихований відділ гаманця.

Зелені камені

Зелені камені, такі як нефрит та смарагд, здавна використовуються як амулети для фінансового успіху. Тож якщо носити зелений камінчик у гаманці, то в житті буде супроводжувати успіх у багатьох сферах.

Записка з побажанням

Езотерики радять написати на маленькому аркуші свої бажання та мрії та покласти його у гаманець. Вважається, що така записка мотивуватиме і підштовхуватиме людину до реалізації своїх бажань та досягнення успіху.

Символічна купюра

Завжди слід пам'ятавати, що гаманець не повинен залишатися порожнім. Якщо в гаманці зовсім немає грошей, це погана прикмета, яка сигналізує про невдачі у фінансовій сфері. Тому варто носити в гаманці "нерозмінну" купюру.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW