У МВС нагадали про вікові обмеження для водіїв: які є заборони згідно з чинними правиламиВ Україні все суворішими стають вимоги для водіїв і тих, хто хоче отримати водійське посвідчення. Впроваджуються нові правила, що відповідають європейським стандартам.

Серед останніх змін – надання можливості самостійно готуватись до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС. Тобто претенденти на здобуття водійських прав тепер можуть не ходити до автошколи і вчити правила дорожнього руху вдома.

З 1 грудня іспити прийматимуть лише визначені сервісні центри МВС. Для цього потрібен попередній е-запис: теоретичний іспит – на 14 днів вперед, а практичний – на 21 день.

Нагадуємо, у разі неуспішної здачі інтервал до наступної спроби - 10 днів. Кількість спроб необмежена. Якщо ви успішно скласти теорію, наступний етап - практичне водіння, – зазначили в МВС.

Крім того, майбутнім водіям нагадали про те, що в Україні сідати за кермо дозволено з певного віку, що також залежить від категорії транспортного засобу.

Для категорії А та А1 (мопеди та мотоцикли) мінімальний вік для складання іспитів на водіння і отримання посвідчення водія – 16 років.

Для категорій В, В1, С, С1 (легкові, вантажні авто, квадроцикли) – мінімальний вік для складання теоретичного іспиту – 18 років.

Важливо, навчатися і готуватися самостійно на ці категорії можна раніше, але складати теоретичний іспит - тільки досягнувши повноліття, – пояснили в МВС.

Для категорій BE, C1E, СЕ мінімальний вік складає 19 років (з відповідними вимогами, за наявності необхідного водійського стажу).

Для категорій D1, D, D1E, DE, Т (пасажирські автобуси, трамваї і тролейбуси) мінімальний вік – 21 рік.

При цьому чинними правилами не передбачено верхньої межі віку керування.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW