Київстар можуть відновлювати тиждень: у компанії розповіли, коли зможуть "підняти" мережу12 грудня з самого ранку українці, які користуються послугами мережі "Київстар", залишилися без зв'язку. У компанії повідомили, що на ядро мережі було здійснено хакерську атаку.

Спочатку в "Київстар" повідомили, що відновлення мережі відбудеться через 4-5 годин, однак, за словами співробітників компанії, наслідки атаки виявилися дещо серйознішими, ніж очікувалося.

Коли в Україні відновиться зв'язок

Анонімні співробітники компанії в коментарі "Корреспондент.net" заявили, що атака виявилася набагато серйознішою, ніж здалося спочатку, і проблеми з користуванням послугами оператора виникатимуть ще якийсь час. 

Хакери атакували не тільки "Кору", а й конфігурації на транзитних базових станціях. Від цих вузлів станцій працюють також інші станції. В одному тільки Києві розташовані 1500 базових станцій, з яких 200 є транзитними.

"Якщо доведеться їх перемикати вручну, а не дистанційно, то це може зайняти щонайменше тиждень часу. Ремонтні бригади вже роз'їхалися на кілька таких станцій. Але ми сподіваємося, що вдасться скоро підняти Кору, тож зв'язок може з'явитися десь упродовж доби, і то, лише точково", - розповів один з інженерів компанії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW