Випадок захворювання на гепатит А виявили на Київщині: як почувається пацієнткаУ Броварах Київської області зафіксовано випадок захворювання на гепатит А. Скоріше за все, що зараження відбулось, ймовірно, контактно-побутовим шляхом.

Про це під час оперативної наради повідомила директорка Броварської районної філії ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олена Левченко.

Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Тоді скоріше долучайтесь та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Один випадок... гепатиту А. Він зареєстрований в обласному спортивному коледжі - у працівника цього коледжу. Найімовірніше, інфікування відбулося контактно-побутовим шляхом, оскільки ми виключили як харчові продукти, так і воду, – розповіла посадовиця.

З її слів, «проведено відповідні протиепідемічні заходи, які тривають у цьому коледжі».

Хвора вже виписана з інфекційного відділення, – додала Олена Левченко.

Нагадаємо, ми розповідали про те, що на Вінничині стався спалах гепатиту А, через що у лікарнях області перебуває 144 пацієнта. Київ знаходиться в зоні потенційної небезпеки поширення хвороби через те, що громадяни переміщуються з Вінниччини до Київщини і навпаки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW