Нісся на швидкості понад 130 км/год: у Києві поліція оштрафувала прихильника швидкісної їзди, – ВІДЕОУ Києві інспектори на Столичному шосе за допомогою лазерного пристрою TruСam виявили автомобіль BMW, який рухався зі швидкістю 134 км/год, чим значно порушив встановлені обмеження швидкості руху.

Про це повідомили у Патрульній поліції Києва.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб завжди бути в курсі всіх подій Києва, Київщини та України.

Інспектори подали керманичу законну вимогу про зупинку, однак він не відреагував та продовжив рух. Охоронці порядку розпочали переслідування та зупинили порушника.

На 21-річного водія склали протокол за ч. 1 ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) та винесли постанову за ч. 4 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на 50 км/год) КУпАП.

Як ми розповідали раніше, у Києві запровадили єдиний швидкісний режим. Тимчасово, на зимовий період року, швидкість руху містом обмежили до 50 км/год. Це не стосується ділянок, де дозволена швидкість є нижчою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW