З 27 листопада київські школи можуть перейти на змішаний формат навчання: в чому причинаУ зв’язку із прогнозованим снігопадом у понеділок, 27 листопада, київським школам рекомендовано організувати освітній процес у змішаному форматі.

Про це повідомляє офіційний сайт КМДА.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин ще більше новин Києва, столичного регіону та України.

Рекомендується передбачити очний формат навчання для учнів, які перебуватимуть у закладі загальної середньої освіти, та дистанційний – для тих, які через погодні умови залишаться вдома.

Таке рішення прийняте під час засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У загальноосвітніх навчальних закладах триватимуть заняття. Проте, чи вести дітей до школи – вирішувати батькам. Для тих учнів, хто лишиться вдома, буде організовано дистанційне навчання.

Дитячі садки при цьому працюватимуть у звичайному режимі.

Ми писали раніше про те, що Київська міська рада позбавила російських найменувань 14 закладів освіти та 12 закладів культури. Такі рішення були прийняті 09 листопада на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW