У Києві хочуть запустити човниковий рух між станціями метро "Деміївська" і "Теремки": деталіУ метро Києва розробляють запуск човникового руху на ділянці "Либідська"- "Теремки".

Як повідомив канал "Правий берег. Київ", про це заявив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.

За його словами, інтервал руху такого потяга становитиме до пів години.

Під час човникового руху один і той самий потяг рухається в обидва боки однією і тією самою колією, без розвороту у кінцевих пунктах. Для його організації необхідно мати відповідний рухомий склад, що може рухатися в обох напрямках і, зазвичай, має двері по обидва боки вагона.

У київському метро човниковий рух потягів запускали під час будівництва станції "Театральна" влітку 1987 року, в перші роки роботи Оболонсько-Теремківської та Сирецько-Печерської ліній, а також з 25 жовтня 2012 р. до 6 листопада 2013-го між станціями "Виставковий центр"-"Іподром".

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як Київ справлятиметься без закритих станцій метро.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW