"Бракує коштів та матеріалів". Сумська школа допомагає ЗСУ та просить підтримки



В сумській школі допомагають воїнам ЗСУ. За місяць волонтери центру сплели та передали на фронт, понад 10 сіток великих розмірів, які допомагають захисникам маскувати техніку. Відправляють їх на різні напрямки фронту. До роботи долучаються учні та їхні батьки, вчителі й пенсіонери.

Роблять окопні свічки, обереги, патріотичні прикраси, малюнки та маскувальні сітки. Щодня приходить до волонтерського центру пані Тетяна. Їй 76 років. Жінка каже: робота безперервна – щойно впорались з плетінням однієї сітки, беруться за наступну, бо мають багато замовлень, пише Суспільне.

"Наша група називається "Нескорена Сумщина". Ми любимо цю назву і гордимося, що ми ветерани. Весь матеріал – тканину, бляшанки, парафін, віск ми закуповуємо самотужки, а кошти в нас які – ми ж пенсіонери. Тому, якщо хтось почує, можливо відгукнеться і стане нашим спонсором, буде нам допомагати і нам буде легше", – вважає пенсіонерка.

Найстаршій волонтерці, яка доєдналася до роботи в школі, 83 роки. Поки пані Віра не приходить, бо, поспішаючи до центру, зламала ногу.

"Хто може щось надати для перемоги – надайте. Можете донатити – донатьте, можете своїми руками щось робити – робіть. Перемога сама не прийде, її треба наближати. І коли кожна людина буде знати, що віддає все, роблячи все це на своєму місці, у нас перемога буде", – вважає волонтерка Лідія.

Заступниця директора школи Тетяна Басала розповіла, що шкільна громада допомагає армії від початку повномасштабного вторгнення. Вчителі, пенсіонери, учні та батьки – кожен робить свій внесок у здобуття перемоги. "Для того, щоб робити і окопні свічки і сітки, потрібно кошти. Це все матеріали, які ми закуповуємо, збираючи кошти. І наші волонтери з невеличких пенсій і всі вчителі також здають кошти. Хотілося б щоб більше людей долучалися", – розповіла освітянка.

Необхідні матеріали волонтери збирають через знайомих, говорить Тетяна Басала. Для всіх охочих допомогти коштами чи матеріалами, мають контактний номер телефону, за яким можна звертатися.

Контактний телефон волонтерів: 066-300-98-45.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW