Чи вплинув масштабний збій в "Київстар" на роботу транспорту Дніпра: повідомлення департаментуСьогодні, 12 грудня, пасажирський транспорт Дніпра рухається у звичайному режимі. Але наразі у "Київстар" відбувається масштабний збій у роботі. Тому частина GPS-трекерів та деякі вуличні табло не показують інформацію онлайн. "Лягла" програма Easyway, тому неможливо відстежувати рух транспорту. Ті пристрої, що отримують інформацію від інших операторів працюють штатно.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на департамент транспорту ДМР.

У місті діють планові зміни у роботі транспорту. Так, у зв’язку з аварійним ремонтом трамвайного переїзду на перехресті просп. Дмитра Яворницького та вул. Михайла Грушевського:

  • трамвайний маршрут № 1 призупинить рух, натомість відновиться робота трамвая № 7 «Вокзал – УДУНТ»;
  • працюватиме тимчасовий тролейбусний маршрут № 1-К («Вокзал – пл. Героїв Майдану»).

Усі інші трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути працюють у штатному режимі за розкладом робочого дня. Загалом на маршрути електротранспорту вийшло 218 одиниць рухомого складу.

Розклад руху електротранспорту можна дізнатися на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт»: https://det-dnipro.dp.ua/pasazhyram/#rozklad . Або у Telegram-боті: https://t.me/rozklad_dnipro_bot

Також по місту працює 92 автобусні маршрути з загальною кількістю 664 автобуси (з них 103 - великої місткості).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW