Російський дрон порушив повітряний простір Румунії, але НАТО не дозволило його збити - ЗМІСьогодні вночі російський дрон порушив повітряний простір Румунії, але НАТО не дозволило його збити. Про це повідомляє Bild. 

Німеччина, в ніч на 14 грудня, піднімала по тривозі винищувачі, коли росія атакувала безпілотниками порт Ізмаїл на Дунаї, коли, як мінімум 1 "Шахед" порушив повітряний простір Румунії.

Німецькі пілоти встановили зоровий контроль над БПЛА, але наказу збити не отримали. 

Зазначається, що поблизу села Грінд, яке розташоване за 6,5 км від кордону з Україною та приблизно за 8 км від порту Рені, утворилася вирва глибиною 1,5 м. Відомство заявило про "можливу ймовірність" того, що це був БпЛА росіян.

У міністерстві наголошують, що румунські винищувачі F-17 і військові літаки Eurfighter, що належать члену НАТО Німеччині, були підняті в повітря по тривозі. Через інцидент Бухарест розпочав розслідування.

"Міністерство рішуче засуджує напади РФ на окремі об'єкти та елементи цивільної інфраструктури в українських портах на Дунаї. Ці атаки є невиправданими і серйозно суперечать нормам міжнародного гуманітарного права", - заявило румунське міністерство. 

 Німеччина ідентифікувала російські літальні апарати. Зазначається, що атаку зафіксували о 21:42 за німецьким часом. Вона контролювалася багатонаціональним командним пунктом командування ВПС НАТО. Втім, наказу НАТО про збиття не було. Один дрон, за попередніми даними, вибухнув над Румунією.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW