"Долар шокував усіх підряд, ніхто не чекав такого від курсу валют": оприлюднено прогноз, чи буде "сюрприз" в обмінникахСтало відомо, яким буде курс долара в Україні за прогнозами експертів Міжнародного валютного фонду. Чи чекати українцям сюрпризів від валюти, розповів голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Telegram.

Як інформує "Знай", чиновник зазначив, що МВФ не дає прогнозу обмінного курсу, проте у своїх розрахунках все одно відштовхується від певного прогнозу. За його словами, нехитрі математичні підрахунки допомагають обчислити цей прогноз, але з незначною похибкою.

Так, прогнозований середньорічний курс американської валюти становить 41 гривню за долар. По суті, прогноз МВФ практично не відрізняється від прогнозу Кабміну.

"Розрахунковий середньорічний курс на 2024 рік, закладений в оновлену програму EFF, становить 41 грн/дол", - зазначив Данило Гетманцев.

Слід нагадати, що прогнозний курс американської валюти, закладений до бюджету наступного року, становить 40,7 гривні за один долар. Втім, фактичний курс може відрізнятись.

"Яким буде фактичний курс, зможемо звіритися через рік", - додав Гетманцев.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW