Командир відомого полку зробив заяву стосовно тривалості війни в УкраїніКомандир полку 4308  Денис Прокопенко на псевдо "Редіс" зробив заяву стосовно тривалості війни в Україні. Своїми розсудами Прокопенко поділився на сторінці у Фейсбук.

"Росія ніколи не відмовиться від своїх геополітичних цілей та не відпустить Україну зі своєї сфери впливу. Війна буде тривати рівно до тих пір, поки ми будемо здатні вести спротив. Будь які "перемир’я" або "домовленості" - будуть черговим тайм-аутом для ворога, з метою накопичити ресурси для подальшого наступу. Тому наша здатність у критичний момент мобілізувати всі необхідні ресурси та працювати на грані надлюдських спроможностей, не має поступово переростати в байдужість та безініціативну стабільність", - написав Прокопенко.

Він вважає, що чимало людей в Україні та за кордоном досі відмовляються сприймати безжальну реальність такою, якою вона є.

"Дехто намагається запевнити себе, що все от-от закінчиться саме по собі. Хтось навпаки - кам'яніє від однієї думки, що мир в Україні може настати ледь не через десятиліття", - додав Прокопенко.

Він закликав українців, які не воюють, зробити усвідомлений вибір: взяти до рук зброю, поповнивши ряди військових, або стати для армії надійним тилом, який працює на підтримку обороноздатності країни.

"Ця війна надовго. Вона може тривати роками. Від нас залежить, що саме ми робимо щодня, аби наблизити нашу перемогу", - написав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW