Житомирський центр крові має дефіцит запасів!Житомирський центр крові має дефіцит запасів крові!

Про це повідомляє сам медзаклад у соціальних мережах.

Там вкотре наголошують, що центр крові надає кров пацієнтам з усіх лікувальних закладів області: Обласній клінічній лікарні, Обласній дитячій лікарні, Обласному перинатальному центру і, звісно, військовому шпиталю.

Також у Житомирському обласному центрі крові зауважили, що наразі замовлення на кількість доз еритроцитів перевищує нашу норму донорів у центрі крові:

«На жаль, центр регулярно відвідує 15-20 добровільних донорів. Для того, щоб ми мали змогу без проблем закривати усі потреби, цього недостатньо».

Не забуваймо, що активні бойові дії змушують щораз виготовляти ще більше і більше крові для переливання. Близько половини усієї заготовленої крові йде на потреби військових.

Саме тому, щоб мати можливість забезпечувати усі потреби у донорській крові, як цивільних, так і військових, просимо вас підтримати донорський рух та активно долучатися. Розповсюджуйте, закликайте, підтримуйте!

Кров рятує життя щодня!

Друзі, долучайтеся до такої благородної та доброї справи, як донорство. Звісно ж, якщо ваше здоров’я дозволяє це робити.

Ми неодноразово розповідали й про, хто ж саме може бути донором. Не буде зайвим нагадати про це. Зокрема, про це читайте в матеріалі за посиланням.

Житомирський обласний центр крові

Житомирський центр крові має дефіцит запасів!, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW