На базі Новоборівської та Ушомирської громад відбулася традиційна виїзна нарада з головами громад Житомирщини



На базі Новоборівської та Ушомирської громад відбулася традиційна виїзна нарада з головами громад Житомирщини.

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Під час наради заслухали звіти голів обох громад. Всі згуртовані та націлені на результат. Ознайомились з досвідом реалізації соціально значущих проєктів коштом міжнародних грантів, співфінансування в рамках державних і обласних програм, а також змін, які можна зробити об’єднавши людей задля досягнення нової якості життя у громадах», - зауважив очільник Житомирщини.

Разом з керівниками громад Віталій Бунечко відвідав справжній освітньо-культурний хаб, який вдалося створити в Новій Боровій завдяки програмі Президента України “Велике будівництво”, а також Державному банку реконструкції і розвитку. До нього входять інклюзивно-ресурсний центр в якому навчаються та проходять реабілітацію майже 160 дітей одразу з трьох громад. Центр розвитку дитини “Сонечко”. Тут облаштовані кімнати для відпочинку, ігрові кімнати. Кухня відповідає усім стандартам та працює відповідно до програми “Здорове харчування” ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською. До речі, батьки приводять до центру навіть дітей до 2 років. Та Новоборівський ліцей де провели теплу зустріч з школярами та керівництвом школи. Відвідали сучасний спортзал та навіть покидали м’яча.

В Ушомирі відвідали будинок культури, який місцева влада відновлювала вже двічі. Ще одним об’єктом став Ветеранський хаб, який надає необхідну підтримку та консультації нашим захисникам.

На нараді, яка відбулася в селі Поліське Ушомирської громади, обговорили нагальні питання продовження всебічної підтримки Збройних сил України, підвищення ефективності заходів із мотивації громадян приєднуватися до лав наших захисників та виконання громадами мобілізаційних завдань. І, звичайно, посилення обороноздатності Житомирщини.

«Дякую керівникам Ушомирської та Новоборівської територіальних громад Людмилі Малій та Григорію Рудюку за проведену роботу та чудову організацію зустрічі», - підсумував голова Житомирської ОВА.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW