Наталія Остапченко: Допомога від ЮНІСЕФ для дітей зараз є неоціненною, — ВІДЕО15 грудня у місті Коростень було підписано Меморандум про взаєморозуміння та взаємодію між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Коростенською територіальною громадою.

Про це інформує Житомирська обласна військова адміністрація.

Цей Меморандум має на меті забезпечити співпрацю та партнерство між сторонами для підтримки дітей і молоді у період надзвичайних ситуацій, а також на стадії відновлення і розвитку.

«Як сказала Перша леді України: «Відновимо людину – відновимо країну». Тому починати, звісно ж, треба з людського ресурсу.

І мені дуже сподобався ваш вислів: «Діти і молодь – в центрі відновлення громади». А хто такі сьогодні наші діти? Це діти, які чи не найбільше страждають від війни. І живуть у ній. Ми ніколи не думали, що це випаде на нашу долю, а тим більше на долю наших дітей. Але ми хочемо виростити покоління переможців, а не покоління дітей війни!

Окремо дякуємо й ЮНІСЕФ. Адже те, що ви робите – це саме про ментальне здоров’я. І те, що ви зараз робите для дітей, – неоціненно!».

Детальніше у ВІДЕО нижче.

Звісно ж, діти – майбутнє України! І від того, що дорослі зараз вкладуть в них, залежатиме, яким буде це майбутнє. Зокрема, й важливо дбати про ментальне здоровя малечі, закладати в них правильний фундамент усіх сенсах. І дуже хочеться, щоб наші маленькі патріотики якомога швидше мали мирне небо над головою та безтурботне дитинство без війни! 

Наталія Остапченко: Допомога від ЮНІСЕФ для дітей зараз є неоціненною, — ВІДЕО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW