377 електронних лісорубних квитків вже отримали філії Столичного лісового офісу377 електронних лісорубних квитків вже отримали філії Столичного лісового офісу ДП «Ліси України».

Це становить 95% від загальної кількості заявок на видачу лісорубних квитків у цифровому вигляді, поданих філіями Житомирщини та Київщини.

Про це повідомляє Столичний лісовий офіс ДП «Ліси України».

Лісорубний квиток – це дозвіл на спеціальне використання лісових ресурсів. Він містить інформацію про всі види рубок, загальний об'єм заготівлі деревини та її характеристику, матеріально-грошову оцінку та інше.

«Запровадження лісорубних квитків у цифровому форматі – це важливий крок лісової реформи, що сприяє детінізації галузі та є невід'ємною складовою ланцюга контролю за рухом деревини від місця заготівлі до кінцевого споживача», - йдеться в повідомленні.

Переваги використання електронного лісорубного квитка:

  • створення єдиної електронної бази даних про всі лісозаготівлі. Це спростить контроль та запобігатиме незаконним рубкам;
  • зниження корупційних ризиків завдяки мінімізації контактів між господарствами і чиновниками;
  • електронний лісорубний квиток видається окремо на кожну ділянку, що дозволяє зберігати точну інформацію про рубки в лісах.

Е-лісорубний квиток можна отримати швидко та зручно, без потреби відвідувати Міжрегіональні управління лісового та мисливського господарства і ЦНАПи.

Експериментальний проєкт щодо видачі дозволів на спеціальне використання лісових ресурсів в електронній формі стартував 1 червня 2023 року та згідно з постановою Кабінету Міністрів України має тривати два роки.

Столичний лісовий офіс

ДП «Ліси України»

377 електронних лісорубних квитків вже отримали філії Столичного лісового офісу, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW