На Житомирщині жінка стала жертвою шахраїв, «подарувавши» їм 64,5 тисячі гривеньПоліцейські вкотре застерігають: фінансові виплати не рекламують у соціальних мережах та месенджерах!

На вихідних до поліції звернулась 68-річна жителька м. Бердичева із заявою про ошуканство.

Жінка хотіла отримати фінансову допомогу та перейшла за прикріпленим посиланням у одному з популярних месенджерів. На невідомому ресурсі вона зазначила свої персональні дані та відомості про банківську картку. У результаті «подарувала» шахраям 64 500 гривень.

Поліцейські вкотре закликають громадян бути розсудливими та обережними у всіх питаннях, що стосуються доступу до банківських рахунків:

  • ігноруйте публікації з посиланнями в соціальних мережах та чатах месенджерів щодо допомоги від міжнародних організацій. З високою ймовірністю вони можуть бути фейковими;
  • не розголошуйте відомості, що дозволяють отримати доступ до ваших рахунків (пін-код, CVV-код, а також цифрові паролі, що надходять на ваш телефон тощо), ні у телефонному режимі, ані на сумнівних сайтах;
  • роз’ясніть про шахрайські схеми своїм рідним і близьким, друзям та сусідам, аби не дати ошуканцям жодних шансів збагатитися чужим коштом.

Бердичівський районний відділ поліції

На Житомирщині жінка стала жертвою шахраїв, «подарувавши» їм 64,5 тисячі гривень , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW