«Ситуация очень необычная». Представник псевдоуряду «ДНР» перший раз побачив лід на проводах, - ВІДЕООкупована територія Донеччини перебуває у стані комунального колапсу. Сотні тисяч мешканців залишаються без світла, опалення і води. Як кажуть у російському керівництві окупованими територіями, - все це через негоду.

«Ситуация очень необычная», - заявив Андрій Чертков, якого Російська федерація прислала керувати окупаційним урядом «ДНР».

Незвичайна через те, що лід не тільки на дорогах, а і на проводах, електроопорах, які чомусь не витримують заледеніння і падають.

Тож котельні не працюють. В Донецьку із систем опалення довелось зливати воду. Електрики немає. Проводи обірвані, стовпи лежать на землі.

В Маріуполі ситуація теж дуже складна, більша частина міста також досі без електрики і без опалення. Люди у відчаї.

Проте така негода у регіоні відбувається щозими. Нічого незвичайного у неї немає. Але ніколи від льоду не падали електроопори, і ніколи звичайний лід не приводив до повної зупинки систем опалення у містах.

Некомпетентність, використання тимчасових рішень (коли замість встановлення електромереж за стандартами безпеки кидали тимчасові лінії) замість сталих і призвели до кризової ситуації.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW