У Маріуполі окупанти знову заговорили про відновлення пам'ятника Леніну. Що про це кажуть маріупольціВ окупованому Маріуполі знову обговорюють повернення на постамент пам'ятника Володимиру Леніну. 

"Похоже, что памятник Ленину готов вернуться в центр Мариуполя", - повідомляє один із місцевих телеграм-каналів. 

На відео, яке публікує телеграм-канал, показали статую "вождя світового пролетаріату" з постаменту на на площі Машинобудівників біля парку Петровського у Кальміуському районі. 

Де саме окупанти хочуть встановити цей пам'ятник, не повідомляється. Проте ця новина не викликала схвалення навіть у не викликала схвалення навіть у прихильників "русского мира".

Більшість маріупольців заявили, що вважають цей пам1ятник недоречним у місті.

Зазначимо, що окупанти вже не перший раз обговорюють ідею відновлення цього пам'ятника Леніну.  Рік тому вже закидали цю ідею у місцеві чати, але до її реалізації так і не дійшли. 

Нещодавно гауляйтер Маріуполя Олег Моргун знайшов декілька бюстів Леніну у дворі Краєзнавчого музею і заявив, що  хоче зробити у музеї виставки зі вцілілих експонатів.

Нагадаємо, памʼятники Леніну у Маріуполі знесли в 2014 році. Демонтували їх з площ Свободи, Перемоги та Машинобудівників. 

На площі Свободи замість нього на постамент поставили пам'ятник Святославу, який подарували Маріуполю бійці полку "Азов".

Демонтованих Леніних зберігали на задньому дворі Краєзнавчого музею. У 2018 році міська влада намагалася їх продати, і навіть об'явила тендер на "ProZorro.Продажі», але угода не відбулася - пам'ятники продавати передумали, а торги скасували.

Читайте також: Окупанти перевірили, які артефакти ще залишилися у Маріупольському краєзнавчому музеї, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW