Скільки заробляють чиновники маріупольського муніципалітету. Хочете про це дізнатись? - ОПИТУВАННЯГромадська організація "Ініціативна група "Разом!" відправила запит на отримання публічної  інформації про зарплати мера Бойченка та його заступників. Але замість відповіді, отримала рахунок на суму більше 2 тисяч гривень за папір для друку інформації. 

"На наш погляд, це правильно, коли громада окупованого Маріуполя, більшість якої - ВПО без житла і стабільної роботи, мають інформацію, скільки продовжує отримувати грошей з бюджету окупованого міста мер та його команда. 

Бо після цього можна давати об'єктивну оцінку їх роботі. 

Саме тому ми запитали про їх ЗП до окупації міста, одразу після окупації та зараз. Ну справедливо ж побачити наскільки змінилася ЗП людей, які раніше управляли півмільйоннім містом, а зараз фактично опікують центрі "ЯМаріуполь" та ведуть проєкт "Маріуполь Реборн", який вже фактично виконаний.

Але замість того, щоб просто надати інформацію про зарплати, команда Бойченко, яка витрачає мільйони на охорону мера та його комфорт (оренда джипів та їх обслуговування) - вирішила вимагати від нас 2726,94грн за роботу по "друку документів" (хоча друкувати ніхто не просить, запит на скановані копії)!

Ми вважаємо, що це порушення закону Про доступ до публічної інформації який каже що "при наданні особі інформації про неї та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується" (пункт 4 закону).

І це логічно що йдеться про суспільний інтерес, бо це питання використання БЮДЖЕТНИХ ГРОШЕЙ на оплату праці посадовців!" - пише представник організації Максим Бородін на своїй сторінці у Фейсбуці.

Активісти розпочали опитування серед маріупольців, чи вважають вони інформацію про зарплату міського голови та інших ТОП-чиновників суспільно важливою, для того щоб аргументовано повторити свій інформаційний запит.

Якщо ви бажаєте висловити свою думку з цього питання, перейдіть за посиланням. 

Можливо, це допоможе отримати відповідь на гостре питання.

Нагадаємо, що маріупольська міська рада вже 2 роки не може зібратися на сесію через відсутність кворуму. За цей час виконком практично безконтрольно розпоряджається бюджетом міста у розмірі 1/12 від бюджету 2022 року.

Міський бюджет Маріуполя наповнюють військові, які сплачують податки за місцем служби станом на лютий 2022 року, а також маріупольські підприємці, які поновили діяльність за межами Маріуполя, але не перереєструвались на новому місці.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW