Рівненські медики «витягли людину з того світу»9 грудня о 21:20 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у Рівному на лавці (схилений на столик) сидить чоловік. Він не дихає.

Як повідомили в Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги, за вказаною адресою одразу прибула спеціалізована лікарська бригада.

Медики негайно оглянули пацієнта. Ним виявився 46-річний чоловік (відповідно до документів). Він був без ознак життя.

Бригада «екстренки» не втрачала ні хвилини та одразу ж розпочала реанімаційні дії. Активно допомагав і водій Володимир, забезпечивши якісну компресію на грудну клітину.

«Для того щоб запобігти гіпотермії було прийняте рішення перемістити хворого до найближчого магазину. Ми заінтубували пацієнта та  продовжили реанімаційні дії вже в приміщенні», - розповів лікар Рівненської станції швидкої медичної допомоги Богдан Фостяк.

Вже через 35 хв у пацієнта відновився пульс. Бригада «екстренки» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу та підключила пацієнта до швл-апарату. В автомобілі «швидкої» медики повідомили колег з Рівненської центральної міської лікарні про те, що транспортують до них пацієнта у післяреанімаційному стані. На момент прибуття до лікувального закладу на хворого вже чекали медики.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW