На Рівненщині жінка хотіла закрити кредит, а втратила ще більше коштівНещодавно жителька колишнього Радивилівського району оформила 100 тис. грн позики на кредитній онлайн платформі. Утім, погасити його самотужки не змогла, а відсотки набігали.

В соцмережі жінка побачила допис одного із користувачів, який нібито спеціалізується на закриттях кредитів.

Як повідомили в поліції, під час листування вона повідомила, що має майже 114 тисяч боргових зобов'язань, назвавши фінустанову, де позичала кошти. У подальшому «виконавець» запевнив, що все закриє за рахунок купівлі криптовалюти, а кредит буде виведений на резервний рахунок банку. Вартість послуг — 17 800 грн, але першопочатково потрібно було внести аванс.

Замовниця послуг погодилася і перерахувала 5200 грн . Після отримання грошей зловмисник запевнив, що робота майже завершена і потрібно всього лиш перезавантажити додаток. Утім, в особистому кабінеті так і залишився несплачений кредит, на що їй відповіли — потрібно ще перерахувати кошти для оновлення нібито погашеної позики в їхній програмі. Втім, жінка вже не мала чим поповнювати рахунок.Тожпотому її запевнили, що сплачений аванс повернуть на її платіжну картку через 14 днів. Однак, за цей час із облікового запису зникла вся інформація.

Наразі потерпіла звернулася із заявою до поліції. За фактом шахрайства дізнавачі відділення №2 (м.Радивилів) Дубенського РВП відкрили кримінальне провадження. До його розслідування залучатимуться працівники відділу протидії кіберзлочинності.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW