На Миколаївщині з початку війни мобілізували 33 тисячі людейМиколаївщина показує найкращі результати з мобілізації, а з початком повномасштабного вторгнення в нашій області мобілізовано 33 тисячі людей, які стали на захист України. 

Як повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім в інтерв’ю «Ми — Україна», на відміну від інших міст, де ТЦК з візитом заходять до барів чи спортзалів, такого у Миколаєві немає. Окрім того,  Миколаївщина показала найкращі результати по мобілізації.

— Ми видали накази, для повноважень,  посвідчення. Всі речі, які були недопрацьовані, ми допрацювали на обласному рівні. Будуть їздити мобільні комісії, перевіряти, ловити ухилянтів.  Але при цьому Миколаївщина за результатами місяця показала найкращі результати по мобілізації. І це я дякую саме людям. У нас людей менше, але відсоток, який після ВЛК, йде до Збройних сил більше. Я дякую дуже нашим чоловікам і жінкам за це, — сказав Віталій Кім.

Кім зазначив, що за весь час на Миколаївщині мобілізовано 33 тисячі людей, 21 тисяча — в бойові частини:

— Тому наші всі і так йшли і йшли не в тил, а саме відбивати Миколаївську область, південь. Тому в нас не стоїть питання так гостро. Ті, хто не хотів, переїхали до Одеси, ще кудись, там тусять. Якщо в нас закінчаться люди — ми поїдемо в Одесу повертати миколаївців, — пожартував голова ОВА.

 Нагадаємо, що загальна мобілізація для чоловіків від 18 до 60 років триває.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW