У Миколаєві працюють над створенням перинатального центру - наступного року відкриють там мамологічний кабінетУ Миколаєві створюють єдиний перинатальний центр. Вже з 2024 року в центрі обладнають  кабінет для мамологічних обстежень.

Також, як розповіла у програмі «Діалог» на ТРК МАРТ  начальниця відділу охорони материнства та дитинства управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Людмила Чиняковата, там планують ще встановити обладнання для проведення мамографічних обстежень жінкам.

«Перинатальний центр другого рівня створюється. Він зосередить у собі сучасну апаратуру. Фахівці майбутнього перинатального центру проходять навчання, щоб ми могли бути на рівні міжнародних стандартів і надавати допомогу новонародженим, які народилися передчасно, мають малу вагу. Їх не треба буде переводити у обласну лікарню. В цьому закладі будуть створені всі умови. Також в цьому закладі буде створено мамологічне відділення — це проблема для наших жінок. Мамограф вже закуплено, приміщення для цього відділення готується. Я думаю що у наступному році він запрацює», — зазначила Людмила Чинякова.

Раніше ми писали, що на базі пологового будинку №3 планують створити сучасний перинатальний центр.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW