У Миколаєві суд вирішив стягнути з рф 400 тисяч за завдані збитки внаслідок обстрілу одного з підприємствГосподарський суд Миколаївської області вперше виніс рішення проти росії щодо  відшкодування завданих збитків внаслідок рашиського обстрілу одному з підприємств Миколаєва. 

Як розповіли адвокати Сергій Бурдинський та Вадим Семененко, пише "ПН", перші схожі рішення почали приймати з осені 2022 року суди Київської та Харківської області, де російська агресія теж завдала значної шкоди. Переймаючи практику інших судів, миколаївські адвокати у березні 2023 року першими подали позови до рф у Господарський суд Миколаївської області. Важливо у таких позовах належно формувати доказову базу щодо причинно-наслідкового зв’язку завдання шкоди, доведеність вини окупантів в завданні такої шкоди, оцінку її розміру та правильність викладення позовних вимог.

19 жовтня суд виніс рішення на користь позивача ТОВ "Свантовіт". Суд вирішив стягнути з держави Російська Федерація на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Свантовіт"  408 213,69 гривень збитків та 16 800 гривень витрат, пов`язаних із проведенням експертизи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW