У Миколаєві за тиждень склали на 60 власників об'єктів адмінпротоколи за порушення правил благоустроюУ Миколаєві за минулий тиждень за порушення правил благоустрою 46 власників об'єктів отримали попередження й ще 60 спалять адмінштраф. 

Про це повідомляє міська рада. 

У Центральному районі провели обстеження по вулицях 3 Слобідська, Потьомкінська, Нікольська та мікрорайонах Варварівка, Матвіївка та Тернівка. Перевірили 45 об'єктів, за результатами склали 15 адміністративних протоколів.

У Корабельному районі спеціалісти відділу санітарної  інспекції  перевірили стан вулиць приватного сектору: 295 Стрілецької Дивізії, Толстого, Коцюбинського, Новорічна, Вільна, Льотчиків, пров. Зимовий, пров. Осінній. За  підсумками склали 15 адміністративних протоколів та надали 46 попереджень домовласникам. 

У Заводському районі оглянули територію по вулицях Кузнецька, 4 Слобідська, 3 Слобідська, 2 Слобідська, Погранична, Громадянська. За результатами склали 16 адміністративних протоколів.

В Інгульському районі спеціалісти відділу торгівлі провели обстеження за адресами: проспект Миру ріг вул. Будівельників, Космонавтів, Нагірна. За результатами роботи склали 14 протоколів.

Нагадаємо, державні екоінспектори, в ході проведення заходів, виявляють велику кількість несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ на території Миколаєва.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW