В Одесі хочуть перейменувати одну з вулиць на честь миколаївського Героя Ігоря Бедзая, - ФОТОВ Одесі планують перейменувати одну з вулиць  на честь миколаївського героя-авіатора Ігоря Бедзая.

Як повідомляє «Думська», 18 грудня, історико-топонімічна комісія Одеської міськради ухвалила рішення щодо перейменування двох вулиць. Далі слово за сесією міськради.

У планах перейменувати  вулицю Якутську в Київському районі перейменувати на честь Ігоря Бедзая, а Махачкалинську в Пересипському районі назвуть на честь Віталія Блажка.

В Одесі хочуть перейменувати одну з вулиць на честь миколаївського Героя Ігоря Бедзая, - ФОТО , фото-1

Миколаївський полковник Ігор Бедзай став  героєм ще 2014 року. Тоді 10-та бригада морської авіації стала єдиним підрозділом Збройних сил, який зумів вивести з окупованого Криму свою бойову техніку. 

Після цих подій Ігор Бедзай став заступником командувача ВМСУ з авіації.

Він загинув 7 травня 2022 року під час виконання пошуково-рятувальної операції в районі міста Вилкове Одеської області. Вертоліт Мі-14, під його керуванням, був збитий ракетою російського винищувача Су-30. 11 травня 2022 року полковник Ігор Бедзай удостоєний звання Героя України та нагороджений орденом «Золота зірка» посмертно.

Нагадаємо, що у Миколаєві також збирається комісія з перейменування вулиць, але досі не запропоновано перейменувати вулицю на честь цього Героя. Хоча раніше ми писали, що самі миколаївці пропонують перейменувати вулицю на честь Ігора Бедзая.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW