Анонімні Telegram-канали поширюють фейк, що по Україні вводяться погодинні відключення електроенергіїСоцмережами шириться фейк, що вже цього тижня в Україні почнуть застосовувати графіки обмеження подачі електроенергії.

Анонімні Telegram-канали поширюють інформацію, що у зв'язку із похолоданням, подачу електрики в оселі українців планують обмежувати вже з 20 грудня – для цього сформували чотири групи відключення, де, в залежності від групи, електрики не буде від трьох до 12 годин на добу.

У центрі протидії дезінформації пишуть, що планово відключати електроенергію українцям почнуть лише за умови серйозних пошкоджень енергосистеми – це або обстріли росією, або погодні умови (налипання снігу або сильний вітер), підкреслила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук.

"Ми прогнозували зниження температури. І з тією ситуацією, яка є зараз, ми не плануємо вводити графіки відключень – особливо для побутових споживачів. Ситуація контрольована".

Окрім того, журналіст у сфері енергетики Микола Топалов зазначив, що графіки відключень світла, які ширяться мережею, є фейковими і станом на зараз обмежень в електропостачанні не планується. 

Нагадаємо, що по нашій області не встановлено ліміти, а тому не застосовуються погодинні графіки відключення. Проте є планові та аварійні відключення деяких споживачів. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW