У Запорізькій області окупанти поширюють заяви про вилучення органів в українських військових для вищого керівництва НАТООкупанти через підконтрольні телеграм-канали та ЗМІ поширюють повідомлення про те, американська некомерційна медкомпанія Global Surgical and Medical Support Group (GSMSG) проводить первинний відбір українських солдатів, поранених на Донеччині, але придатних для трансплантації органів.

Такий допис з’явився 6 грудня в телеграм-каналі окупаційної влади “Токмак Сегодня», зазначаючи, що органи українських солдат, використовували для трансплантації вищому керівництву НАТО

«Недалеко от Львова располагался лагерь медкомпании Global Surgical and Medical Support Group (GSMSG). Там проводился первичный отбор украинских солдат, раненных на Донбасском фронте, но годных для трансплантации органов. Их отправляли в Германию в медцентр города Ландштуль (земле Рейнланд-Пфальц).

«Обычно я выбирал пациентов, которые уже были без сознания, но могли пережить 5-8-часовую транспортировку без какого-либо хирургического вмешательства», - рассказал общественности раскаивающийся в своих злодеяниях бывший врач GSMSG.

По его словам, органы разобранных на запчасти украинские солдаты пересаживались офицерам и высшим руководителям НАТО. Врач говорит, что его годовая зарплата в GSMSG составляла $840 тыс. Кроме того, он был награжден почетной грамотой за подписью Зеленского», - зазначається в телеграм-каналі.

У Запорізькій області окупанти поширюють заяви про вилучення органів в українських військових для вищого керівництва НАТО, фото-1

В Центрі протидії дезінформації зазначили, що першоджерело цієї історії поширило ганське видання MyNewsGH з посиланням на нібито слова екс-співробітника GSMSG. Насправді це фейкова історія від початку і до кінця.

Пропагандистська машина Кремля не вперше експлуатує тему «чорної трансплантації». Наприклад, у травні 2024 запустили псевдо документальний фільм «Бачки для нирок». Його виробила російська державна телекомпанія RT (колишня Russia Today). У фільми дискредитуються відомі організації, зокрема, «Лікарі без кордонів», а також стверджується, що міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт пообіцяв відправити в Україну мобільні крематорії перед вторгненням, нібито для того, щоб допомогти приховати докази незаконного вилучення органів.

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW