Приймали елітні повії - історія колишнього готелю у ЧернівцяхЗараз у Чернівцях на площі Філармонії, 1 та по вулиці Марії Заньковецької, 11 знаходиться гуртожиток, де живуть студенти медичного університету. Але виглядає будівля, ніби з дверей вийде пан з капелюхом та тростиною, подивиться на старовинний кишеньковий годинник, і далі піде по своїх справах. Мова піде про колишній готель “Брістоль”. Як там колись розважались пани, та як виглядав готель у минулі часи, далі у матеріалі.

У Чернівцях знаходиться будівля готелю “Брістоль”. Відомо, що побудували його у 1906 році, тобто споруді вже 117 років. На фасаді будинку написано Hotel Bristol, з цього ж боку - парадний вхід у нього. 

Приймали елітні повії - історія колишнього готелю у Чернівцях, фото-1

Цей будинок став одним з перших у Чернівцях, де був ліфт. Його обслуговували місцеві спеціалісти, а саме Йоган Ільчук та Георг Герман. 

Також, за словами місцевих, у цьому готелі працювали дорогі повії, які обслуговували клієнтів у апартаментах. Вони знали кілька мов, на випадок, якщо попадеться іноземець. У цій самій будівлі розташовувався найпопулярніший у місті ресторан.  

Зручний формат новини у нашому Telegram 

Приймали елітні повії - історія колишнього готелю у Чернівцях, фото-2

Потім власники готелю змінювались. Вже у 1940 році “Брістоль” налічував 57 кімнат. У той час його оцінили у 4 мільйони лей і передали місцевій владі. 

Отримуйте новини на ваш телефон, підпишіться на наш Viber

Зараз, як і ми вже зазначали у матеріалі, це гуртожиток. Сайт 0372.ua вирішив зайти у середину та подивитись на відомий колишній готель. Проте охоронець не зміг нас пропустити через відсутність керівництва. Однак ми змогли один оком зазирнути у хол та подивитись, як він виглядає. 

Його можна описати так - типовий хол гуртожитка, висять таблички на стінах. Зовні готель зберіг свій історичний вигляд, а перший поверх колишнього готелю - не зовсім. 

Читайте також:

  • Коли учні у Чернівцях вийдуть на зимові канікули
  • Водій загинув на місці: на Буковині сталась смертельна аварія


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW