Компенсація від “Київстар” - як розповсюджували шкідливий фейк в УкраїніВ Україні рф скоїла кібератаку на одну з популярних операторів мобільної мережі, а саме “Київстар”. 12 грудня українці, які користуються "Київстаром" раптом не змогли додзвонитись, оплатити рахунки чи скористатись будь-якою іншою послугою.

В Україні через хакерську атаку з боку рф “ліг” “Київстар”, почали надходити повідомлення про те, що користувачам це компенсують. Тому у соціальних мережах почали поширюватись боти, де ніби люди зможуть отримати гроші, як компенсацію від “Київстару”. Або ж ніби інформацію про те, коли оператор відновить роботу.

Кіберполіція України попереджає, що щоб користувачі не переходили за сумнівними посиланнями, а інформацію про компенсації та строки відновлення отримуйте:

  • на офіційній сторінці Kyivstar у Фейсбук 
  • на офіційному порталі Kyivstar
  • за номером 466 (з мобільних номерів Kyivstar) 
  • за номером 0 800 300 466 (з номерів інших мереж України).

На це відреагував сам "Київстар". Вони розповіли, що нічого не розсилають у особисті повідомлення. А компенсацію нарахують після відновлення мережі. 

Окрім того, російські пропагандисти нагамаються залякати українців, перебільшуючи реальність. Вони пишуть, що взламали не лише "Київстар", а й постраждав "Водафон", зазнав проблем "Монобанк" та "Ощадбанк". 

Також один з пропагандистів назвав "Київстар" "законною військовою ціллю", через те, ніби цього мобільного оператора широко використовують воїна ЗСУ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW