Графік відключення світла, Пригожин, Каховська ГЕС: що шукали українці в Google у 2023 роціGoogle представив підсумковий рейтинг пошукових запитів українських користувачів за 2023 рік. Українців здебільшого цікавили теми, пов’язані з війною.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Google.

За даними компанії, першу позицію посів запит «Карта повітряних тривог». На другому місці був запит «Графік відключення світла», а на третьому - Пригожин. Також серед трендових запитів року - Deep State, Ізраїль та Каховська ГЕС.

Графік відключення світла, Пригожин, Каховська ГЕС: що шукали українці в Google у 2023 році, фото-1

У рейтингу персон, інтерес до яких зростав найбільше протягом року, першу сходинку посів міністр оборони України Рустем Умєров. Українці також цікавилися такими людьми, як Спартак Суббота, Олександр Усик, Кирило Буданов та Ірина Фаріон.

Графік відключення світла, Пригожин, Каховська ГЕС: що шукали українці в Google у 2023 році, фото-2

Щодо людей, які пішли назавжди у 2023 році, найбільше запитів було про керівника російських найманців Євгена Пригожина, співачку Ніну Матвієнко та міністра внутрішніх спав Дениса Монастирського.

Графік відключення світла, Пригожин, Каховська ГЕС: що шукали українці в Google у 2023 році, фото-3

Інші категорії

У категорії «Фільми» у 2023 році українців найбільше зацікавив новий фільм Кристофера Нолана «Оппенгеймер», що розповідає про історію створення атомної бомби під керівництвом Роберта Оппенгеймера. Також в першій десятці – «Аватар 2: Шлях води», українська анімація «Мавка», найкасовіший фільм року у світі «Барбі» та трагікомедія українського режисера Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург».

Графік відключення світла, Пригожин, Каховська ГЕС: що шукали українці в Google у 2023 році, фото-4

Серед телевізійних серіалів лідером став серіал «Венздей». Крім того, українці цього року шукали нові сезони серіалів «Гарний лікар», «Будиночок на щастя» та «Відьмак», а також турецькі драматичні серіали «Криваві квіти» та «Зимородок».

Графік відключення світла, Пригожин, Каховська ГЕС: що шукали українці в Google у 2023 році, фото-5

У категорії «Покупка року» українці більше всього цікавилися, де купити калій йодид. Також серед топових запитів щодо покупок - лідер минулого року генератор, онлайн квитки на «Укрзалізницю», нова модель iPhone та повербанк.

Графік відключення світла, Пригожин, Каховська ГЕС: що шукали українці в Google у 2023 році, фото-6

У 2023 році українські користувачі шукали, що таке гепатит А, Хамас та РЕБ. Крім того, українці намагалися з'ясувати значення слів «Редан», «Макеба» та «ІПСО».

Графік відключення світла, Пригожин, Каховська ГЕС: що шукали українці в Google у 2023 році, фото-7

Рейтинг запитів року складається на основі того, популярність яких пошукових запитів в різних категоріях зросла найбільше за рік. В результаті аналізу та підрахунку тих чи інших запитів такий рейтинг наочно демонструє, які тенденції пошуку і чим найбільше цікавляться люди саме сьогодні.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW