Обласний центр екстреної медичної допомоги планував витратити на ремонт автівки вартість такої ж новоїВ ОВА провели чергове засідання робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Разом з правоохоронцями, представниками ОТГ і громадськістю проговорили результати моніторингу публічних закупівель, в результаті якого було скасовано низку тендерів.

Про це в Телеграмі повідомив начальник ЗОВА Юрій Малашко.

Він написав про скасування тендеру на проведення поточного ремонту та утримання території загального користування в одній з громад Запорізького району та придбання гусеничного екскаватору в громаді Мелітопольського району.

«Матеріали щодо ще деяких підозрілих тендерів передано до правоохоронних органів для аналізу на предмет наявності корупційної складової або порушень норм проведення закупівель», - написав він.

Також за словами Малашка, була проведена жорстка розмова з керівником КНП “ТМО “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

«Купувати тисячі літрів пального сумнівної якості за завищеною ціною або витрачати на ремонт автівки вартість такої ж нової - не просто неприпустимо. Це потенційно нові епізоди вже існуючого кримінального провадження», - йдеться у дописі. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW