На захоплених територіях Запорізької та Херсонської областей лише одна лікарня приймає цивільнихВ тимчасово окупованому Мелітополі працює одна лікарня, яка приймає цивільне населення в тому числі з захоплених територій Херсонщини. 

Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав мер Мелітополя Іван Федоров.

“В Мелітополі працює єдина лікарня і вона майже єдина на всю окуповану територію Запорізької та Херсонської областей, бо мешканці з Генічеська також їдуть до мелітопольської лікарні”, - сказав Федоров. 

Він запевнив, жоден медик з Мелітополя не погодився йти працювати до російського військового шпиталю. І це при тому, що ворог обіцяв щонайменше вдвічі більше зарплату.

Він сказав, що в окупації є нестача медичного персоналу. За даними гауляйтера Балицького (на нього зробив посилання Федоров) тільки на окуповану частину Запорізької області треба 1200 лікарів.

“На жаль, є дефіцит кадрів, ліків. Наведу приклад, мешканці намагаються потрапити на консультацію в онкодиспансер і черга на запис до лікаря - 2 тижня”, - сказав він.

Він нагадав, що ворог вимагає оформлення всіх російських документів для отримання допомоги, зокрема і медичної. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW