Що чують люди з татуюваннями - блогУ Чернівцях можна легко знайти людину, яка зробила собі пірсинг чи тату. Це не є відкриттям, що у сучасному світі кожен може виражати себе, як забажає. Однак попри це, та сама людина може зіштовхнутись із нерозумінням та критикою. “Пошкодуєш”, “а як в старості буде виглядати?”, “ці наколки зіпсували твою вроду” -  хоч раз такі фрази чула людина, яка збирається зробити собі тату або вже її має. Я не маю татуювань, тому я вирішила дізнатись у людей, які їх носять. Що вони чули на свою адресу, і як реагує суспільство на таке самовираження?

Малюнки на тілі почали наносити ще з давнини. За словами тієї самої Вікіпедії, тату почали робити ще з часів Льодовикового періоду. Також їх робити стародавні племена, і вони стали частиною традиції.

Культура татуювань була поширена також у Скандинавії, Японії та Мезоамериці.

За радянських часів тату почали сприйматись, як частина тюремного життя. Наприклад, набивали тюремні зірки, церковні куполи або хрести.

Потім зі століття у століття вони “перекочували” до сьогодення. 

Хоч на дворі 21 століття, але татуювання досі можуть сприймати негативно. Наприклад, колись я стала свідком розмови між мамою та повнолітньою донькою. Дівчина сказала мамі, що зробила тату на руці, однак мама почала сердитись та злитись. Її найбільшим аргументом було, що як вона виходитиме заміж, сукня не пасуватиме під тату. Також старша жінка турбувалась, як дочку візьмуть на роботу з тату. 

Усе цікаве та найважливіше читайте у нашому Telegram

Проте історії бувають різні. Власниця справді великого тату на спині та на нозі Вікторія розповідає, що мама сприйняла спокійно її модифікації. Дівчина ділиться, що вперше набила на стопі знак “Ом”, коли навчалась на другому курсі університету. Потім були квіти на спині, які вийшли “партаком”, тобто не дуже вдало. Тому Вікторії довелось звертатись до іншого майства, аби перебити тату. Так замість квітів зʼявився короп на спині, а тепер - і на нозі. 

Що чують люди з татуюваннями - блог, фото-1

Дівчина ні в живу, ні в соціальних мережах не стикалась з гейтом через самовираження. Натомість їй писали компліменти.

Вікторія каже:

“Перед тим, як набивати тату почекайте рік, а може два. Якщо все ще будете хотіти, тоді робіть. Також до цього потрібно ставитись відповідально, адже це на все життя. Вибирайте хорошого майстра”. 

Зручний формат новини у нашому Viber

Буває, коли батьки ставляться з розумінням до тату, але просять його робити не на обличчі або якихось інших частинах тіла. Інші власники тату розповідають, що їх дратує всім пояснювати, що вона означає. Бо інколи малюнок нічого не означає і його нанесли на тіло, бо він красивий. 

А як ви ставитесь до тату?

Читайте також:

  • Депутат-підривник та канікули у школах Чернівців - ТОП новин минулого тижня
  • У Чернівцях погодні зміни: який прогноз від синоптиків


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW