У стінах Полтавської політехніки з нагоди річниці заснування університету Олександр Пономарьов та Михайло Хома проведуть концерт на підтримку ЗСУКоманда університету ввела за традицію, щоб хоча б раз на місяць-півтора була музична культурна позиція, яка просуває і підтримує українську музику і культуру саме в університеті для студентства. У зв'язку з цим, сьогодні, на День заснування навчального закладу відбудеться благодійний концерт за участю українських зірок.

У рамках стриманих урочистостей з нагоди 205-ої річниці від дня заснування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 12 грудня о 13:30 на головній сцені навчального закладу вдруге виступлять народний артист України Олександр Пономарьов та заслужений артист України Михайло Хома (DZIDZIO). Благодійний концерт на підтримку ЗСУ проведе заслужений артист України Юрій Горбунов.

Вже вкотре завдяки зусиллям ректора університету Володимира Онищенка та за підтримки народного депутата України й члена наглядової ради університету Максима Ткаченка цей заклад освіти славиться виступами чи не найпотужніших українських митців світового масштабу. 

Улюблені українські артисти під час заходу привітають колектив університету і збиратимуть благодійну допомогу для захисників.

Нагадаємо, що на сцені Полтавської Політехніки вперше виступив всесвітньо відомий скрипаль-віртуоз Василь Попадюк.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW