«Захищав Україну від початку повномасштабного вторгнення»: у Полтаві відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Сергію Брижаку12 грудня на фасаді загальноосвітньої школи I-III ступенів № 28 відкрили меморіальну дошку молодшому сержанту 72 окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України Сергію Васильовичу Брижаку.

Про це повідомили в Полтавській міській раді.

«Захищав Україну від початку повномасштабного вторгнення»: у Полтаві відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Сергію Брижаку, фото-1

Воїн був учасником АТО з 2014 року. У перший день повномасштабної війни добровільно став на захист України. Загинув  чоловік у бою під Вугледаром від кулі ворожого снайпера 24 січня 2023 року.

"Він був нагороджений медаллю «За хоробрість в бою» та нагрудним хрестом «Честь і Сила». За проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України, відсічі і стримування збройної агресії російських терористів представлений до присвоєння звання Герой України (посмертно)", - йдеться в повідомленні.

«Захищав Україну від початку повномасштабного вторгнення»: у Полтаві відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Сергію Брижаку, фото-2

Усі присутні вшанували пам’ять полеглого воїна Сергія Брижака та поклали квіти до його меморіальної дошки.

Вічна пам'ять Герою!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW