Виживали під щоденними обстрілами: на Чернігівщині евакуювали родину з шістьма дітьмиЗ-під щоденних обстрілів поліцейські Чернігівщини допомогли матері з шістьма маленькими дітками віком від 2 місяців до 11 років переїхати у безпечне місце. Поліцейські вивезли не лише багатодітну сім’ю, а й їхніх домашніх улюбленців.

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції у Чернігівській області.

Виживали під щоденними обстрілами: на Чернігівщині евакуювали родину з шістьма дітьми, фото-1

Родина живе всього за два кілометри від російського кордону і буквально виживає під щоденними обстрілами окупантів.

– Ухвалити рішення про переїзд змусив страх за життя дітей, адже з боку країни-агресора в бік села стріляють майже щодня, як не з артилерії, то з мінометів, – розповіла багатодітна мати Яна.

Розставання з рідною домівкою далося жінці болісно, вона довго вагалася з наданням згоди на евакуацію. Але начальник сектору поліцейської діяльності у Семенівці Володимир Єрмоленко переконував терпляче і наполегливо.

– Усіх мешканців прикордонних сіл нашої громади поліція постійно закликає виїздити у більш безпечні місця. І передусім – родини з дітьми. Ця робота, яку ми ведемо спільно з представниками місцевої влади та соціальних служб, дає свої результати. Чимало людей вже виїхали з прикордоння. Однак не всі, кому це варто зробити. Тому продовжуємо наполягати і переконувати, – каже Володимир Єрмоленко.

Поліцейські швидко завантажили найцінніше майно багатодітної сім’ї в кузов автівки, наданої Семенівською міськрадою. А за годину вже заносили його до будинку, де тепер мешкатимуть Яна та її малеча. Жінка каже, що приємно здивована наданими умовами: просторо і тепло, забезпечені спальні місця для всіх, заготовлені дрова. А головне – безпечно, вперше за понад двадцять місяців.

Виживали під щоденними обстрілами: на Чернігівщині евакуювали родину з шістьма дітьми, фото-9


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW