4 прості способи скинути вагу до Нового рокуТрохи більше, ніж через місяць в Україні настане свято Нового року. Багато людей готуються до нього заздалегідь і хотіли б скинути вагу. Фітнес-тренерка Аманда Плейс розповіла про кілька способів скинути вагу до цього дня.

Як схуднути перед Новим роком

Кардіо

Регулярні кардіо навантаження і серцево-судинні вправи допомагають спалювати калорії і втрачати зайвий жир. Найкращий вид кардіо навантажень - біг або вело-тренування.

Калорії

Контроль калорій - одне з найвірніших рішень у бажанні боротьби із зайвою вагою. Навіть невеликий дефіцит калорій сприяє втраті жиру. А якщо до того ж ще й почати витрачати більше калорій - результат не змусить себе довго чекати.

Оброблені продукти

Оброблені харчові продукти містять, як правило, багато цукру, а він - додає людині зайвої ваги. Для того, щоб забезпечити тіло необхідними харчовими елементами, достатньо вживати прості продукти без зайвих добавок.

Силові 

До кардіо навантажень не буде зайвим додати силові вправи. Це необхідно для того, щоб тіло не тільки прощалося із зайвою вагою, а й паралельно нарощувало м'язи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW