У Слов’янську пропонують одну з вулиць назвати іменем ШухевичівНещодавно Валерій Романько - один із краєзнавців Донеччини, опублікував цікаву інформацію про те, що донька націоналіста Романа Шухевича певний час проживала у Слов’янську.

Тепер краєзнавець пропонує одну з вулиць міста назвати іменем Шухевичів.

"Чому у множині?, - пише краєзнавець, тому що більшість членів родини Шухевичів причетні до національно-визвольноі боротьби за державність, свободу Украіни: генерал-хорунжий Роман Шухевич - керівник УПА; його син Юрій Шухевич - політв’язень, депутат Верховноі ради України 8 скликання; Наталя Березинська-Шухевич - чимало років відсиділа в радянських тюрмах… Громадськими та культурними діячами в ім’я України були батько та дід Романа Шухевича. І, врешті решт, у Словянську проживала у дитбудинку, виховувалася та навчалася з 1 по 7 класи рідна донька Романа Шухевича Марія Романівна Трильовська, яка зараз проживає у Львові".

Валерій Романько додав, що донька Романа Шухевича надала детальні спогади, чимало світлин з того періоду (1948 - 1955 роки). Вони разом планують передати ці матеріали до Слов’янсього краєзнавчого музею.

Читайте:

  • Донька Романа Шухевича проживала у Слов’янську

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW