«Життя vs війна»: У Житомирі презентували книгу, народжену війною, — ФОТОРЕПОРТАЖЗбірку поезій та фото «Життя vs війна» презентувала НУО "Сучасний Формат".

До збірки увійшов 41 чуттєвий вірш поетки Ольги Бортнікової та неймовірні світлини фотографів – Андрія Дідківського, В’ячеслава Ратинського, Тараса Орєшнікова, Леоніда Шевчука і Марти Яроцької, які з перших днів широкомасштабної війни працювали, щоб показати світу наслідки дій ворожої армії.

Ця книга про те, як змінила наше життя війна, про відчуття й переживання: зруйновані плани, пошматовані душі, розбомблені будинки і поламані людські долі. У світлинах та віршах йдеться про страх, рішучу дію, а ще про величезну, непохитну віру в перемогу України.

Сьогодні українці зі своїми долями як розірвана книга, сторінки якої роздмухано по окопах передової і далеко за кордоном.

Кожна сторінка презентованої книги, кожен вірш, кожна світлина – це окрема історія, окрема доля.

Під час презентації в Домі української культури усі ці історії ожили завдяки професійним акторам та аматорам, які під керівництвом заслуженого артиста України, режисера Петра Авраменко влаштували справжній перформанс. Перед глядачами виступили заслужені артистки України Олени Заведії та Лілія Берелет, актори Житомирського академічного музично драматичного театру ім Івана Кочерги Володимир Вербельчук та Дмитро Савченко, студенти фахового коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка та студенти ЖДУ ім. Івана Франка, кафедри мистецької освіти, юні акторки Злата Аллахвердян та Сабіна Дмуховська, співачка Галина Пашинська, а також співак, актор, музикант Руслан Мединський.

«Щира вдячність тим, хто був з нами в цей день!

Принагідно хочемо нагадати, що отримати книгу можна, задонативши від 400 грн. Одержані за донати кошти будуть спрямовані на придбання автомобіля для житомирських військовослужбовців», - зазначають в НУО "Сучасний Формат".

Посилання на Банку (Монобанк)

https://send.monobank.ua/jar/45q1B5Ppsa

Номер картки Банки

5375 4112 0223 9179

Банківські реквізити Фонду громади:

UA923052990000026004006406038

код ЄДРОПОУ 38035857

Цільова благодійна допомога на придбання автомобіля для військового аеродрому.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW