Чернігівський сапер «Кракен», котрий втратив частину ноги, навчає правил з мінної безпекиСапер Олександр Борисенко відомий як "Кракен", повернувся до роботи після поранення. У грудні 2022 року під час відрядження на Харківщину він підірвався на російській міні й втратив частину лівої ноги.

Повідомляє Суспільне Чернігів

Після майже року реабілітації чоловік нині виїжджає з колегами по області з мобільним класом мінної безпеки, навчає дітей та дорослих правил поводження з вибухонебезпечними предметами та на власному прикладі розповідає про їх небезпеку.

"Ми розказуємо всім людям, хто не розбирається у вибухонебезпечних предметах, як вони можуть виглядати і що може собою представляти цей предмет. І якщо людина знайшла його, то що треба робити для того, щоб уникнути травми або, не дай Боже, смерті", — розповідає Олександр Борисенко.

Олександр Борисенко з позивним "Кракен". ФОТО: Суспільне Чернігів

Олександр Борисенко з позивним "Кракен". ФОТО: Суспільне Чернігів

"Коли починаю розповідати, то люди все пропускають скрізь вуха. Але, коли я наводжу приклад своєї ситуації, як підірвався при виконанні обов'язків, то слухачі починають ставитись дуже серйозно до цього. Бо я показую, чим це може закінчитись. Також розповідаю жахливі історії, про своїх колег з інших областей, котрі на жаль, загинули", — каже Олександр Борисенко.

Олександр каже, що попередня робота йому подобалась набагато більше, проте ця —допомагає застерегти від небезпеки якомога більше людей, як дорослих, так і дітей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW