Британські фермери передали у Львові для ЗСУ 35 позашляховиків, - ФОТОСьогодні, відповідно до запитів, які частини подавали у Львівській ОВА, машини передали Повітряне командування "Захід" Повітряних Сил ЗС України, 24 ОМБр імені короля Данила, 125 окрема бригада територіальної оборони Збройних сил України, 150 ОБр ТрО та іншим формуванням.

Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

«Ці машини допоможуть нашим воїнам пересуватись по бездоріжжю, евакуйовувати поранених і рятувати життя побратимів й мирних жителів, які з якихось причин вимушено залишаються у зоні активних бойових дій. Загалом від березня наші британські друзі передали на фронт уже понад 260 автівок!» – підкреслив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

ОВА дякує за ініціативу «Пікапи для миру» великому другові України – британському фермеру Марку Лерду, який підтримує нашу державу від 2014 року, а також усім небайдужим людям зі Сполученого Королівства, які віддають свій транспорт і жертвують кошти, аби наповнити його тим, чого потребують наші захисники та захисниці.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 18 листопада.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW