У Києві замість реставрації історичної будівлі її завісили банером за 400 тис. грн: кияни обурені, - ФОТОСтоличну пам'ятку архітектури завісили банером за сотні тисяч гривень.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив заступник директора Департаменту охорони культурної спадщини Дмитро Перов.

Садиба Коробки

Хочете дізнаватися ще більше новин Києва, столичного регіону та України? Тоді скоріше долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

“У Києві замість реставрації пам’ятку архітектури завісили найдорожчим в Україні банером. Садиба 1830-х рр. та флігель належали ювеліру козацько-міщанського походження Федору Коробці. У білій будівлі тривалий час знаходився воєнкомат, який згодом закрили, а майно в 2010-х рр. приватизувала сімʼя Януковичів”, - йдеться у повідомленні.

У 2023 році на сайті Prozorro було проведено тендер що заміни банера на садибі Коробки, вартістю майже 400 тисяч гривень.

Скріншот

Тепер садиба, яка потребує ремонту, з “ширмою” виглядає так:

Фасад будівлі сховали за новим банером

В коментарях до публікації кияни висловили своє обурення: “Фасади привести до ладу, покрівлю - це копійки для міста. І хай собі стоять. Тобто завісити банером, витративши на це бюджетні кошти, приватну власність місто може, а провести хочаб косметичний ремонт - ні”, “Щось здається, що помити фасад піскоструменем було б дешевше”, “Простирадлом срамоту не прикрити!”.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW