Полонені та члени їхніх родин отримають допомогу від уряду – заява міністраУряд перерахує гроші звільненим з полону і родинам бранців.

Звільненим полоненим та родинам тих, хто кого офіційно визнали полоненими, нададуть грошову допомогу від уряду. За словами міністерки економіки Юлії Свириденко, на виплати Кабмін виділив з резервного фонду 180,7 млн грн, повідомили на урядовому порталі.

Зокрема, з цих коштів 159,7 млн грн як щорічну державну грошову допомогу отримають родини незаконно ув’язнених громадян за кожен рік перебування людини в полоні. Ще 21 млн грн у вигляді одноразової державної грошової допомоги перерахують звільненим з полону.

Гроші від уряду направлять до Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій, після чого вони  будуть адресно спрямовані людям, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, або членам їхніх сімей.

З початку поточного року уряд виплатив 422 млн грн тим людям, відомості про котрих внесені до єдиного державного реєстру. На сьогодні Комісія з питань встановлення факту полону визнала полоненими 4337 українців, з яких 3574 - військові, а решта 763 - це цивільні громадяни. Відомості про родини цих військовополонених, а також про цивільних заручників і політвʼязнів містяться у єдиному державному реєстрі, отже, вони можуть отримати одноразову та щорічну грошову допомогу від держави.  Проте зараз дані про кількість українських бранців вважаються неповними. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW