“Євробачення-2024“: оголошено десятку фіналістів національного відборуВ Україні продовжується національний відбір учасника, який представить нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" у 2024 році. Організатори вже назвали імена 10-ти фіналістів.

Багато українських виконавців хочуть представляти рідну країну на міжнародному конкурсі "Євробачення". Але тільки один зможе поїхати до Швеції 2024 року, де відбудеться чергове музичне змагання. А поки що стали відомі 10 артистів, які увійшли до фіналу національного відбору.

До цього списку потрапили популярні та добре знайомі українцям артисти та ті, хто тільки розпочав шлях до слави та успіху. Серед них навіть є співак, який уже представляв Україну на "Євробаченні" у 2018 році та зміг посісти 17-е місце.

“Євробачення-2024“: оголошено десятку фіналістів національного відбору

“Євробачення-2024“: оголошено десятку фіналістів національного відбору

Отже, до десятки фіналістів нацвідбору на міжнародний пісенний конкурс потрапив дует двох успішних українських співачок Alyona Alyona & Jerry Heil, співаки Melovin та YAKTAK та виконавиця хіта "Вечорниці" співачка SKYLERR.

Також у списку опинилися гурти "DREVO", "Ziferblat", "NAZVA" та "YAGODY", дует NAHABA та співачка, що виступає під псевдонімом INGRET.

Але у фіналі національного відбору візьме участь і 11 виконавець. Його оберуть єврофани із тих артистів, які були у лонглісті. Поки що організатори не уточнили, як саме проходитиме це голосування, але обіцяли зробити це пізніше.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW