Хобі, яке допомагає непогано підзаробити: які монети номіналом 1, 2 і 25 копійок принесуть великі грошіУкраїнці, які цікавляться монетами, можуть отримати за деякі з них чималий прибуток. Певні особливості роблять монети унікальними, через що вони стають заповітною метою для колекціонерів.

Вони готові віддати тисячі гривень за один бажаний екземпляр, щоб доповнити ним свою колекцію, пише OBOZ.UA.

За даними ресурсу "Монети-ягідки", старі 2 копійки 1994 року різновиду 2(10 к.) АА можна продати за ціною від 4 500 гривень. Особливість цієї монети - широкий кант аверсу. Фахівці пояснили, що при її карбуванні використовувався "нерідний" штемпель - від 10 копійок 1994 року.

Джерело: Монети-ягідки

Джерело: Монети-ягідки

"Широкий кант вийшов через те, що діаметр штемпелів для 10 копійок менший, ніж для 2 копійок. Різновид 2(10 к.)АА нумізмати часто називають "перепутка", – говорять знавці.

Прибуток до 2 200 гривень можна отримати, продавши 25 копійок 2003 року різновиду 1ЕАм. Це рідкісна монета, яку було викарбовано спеціально для річного набору НБУ. Цей набір в результаті так і не випустили, тому 25 копійок просо потрапили в обіг.

Джерело: Монети-ягідки

Джерело: Монети-ягідки

"Більшість 25-копійкових монет, що продаються на аукціонах, знайдені в гаманцях або скарбничках", – зазначили експерти.

Непогані суми можуть отримати ті, хто знайде унікальні 1-копійчані монети 1996 року. За них можна отримати:

  • від 1 300 до 2 000 грн – за різновид 1БА з великими ягодами;
  • від 2 500 до 3 000 грн – за різновид 1БВ з маленькими ягодами.
Джерело: Монети-ягідки

Джерело: Монети-ягідки

Як пояснили фахівці, такі копійки були в наборах НБУ, але зустрічали їх також і в обігу. Проте за монети, що були в обігу, заплатять менше, ніж за екземпляри з набору.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW